محل تبلیغات شما

کسب درآمد حداقل 300 هزارتومانی در روز

به نام خداوند بخشنده

آموزش کسب درآمد حداقل 300 هزار تومانی در روز کاملا حلال و قانونی

لطفا قبل از اینکه سوالات خود را از پشتیبانی بپرسید تمام توضیحات این صفحه را بخوانید ، توضیحات کامل است.

آیدی تلگرامی پشتیبانی: @doctor_support

پاسخگویی 24 ساعته و 7 روز هفته

شرایط سخت اقتصادی باعث شد که بود که همیشه به دنبال کسب درآمد خوب و بالا بودم. به راه های زیادی فکر کردم اما نتوانستم آن ها را عملی کنم. پس از تلاش های زیاد و بیهوده به این نتیجه رسیدم که باید به دنبال کسب درآمد اینترنتی بروم ، پکیچ های کسب درآمد اینترنتی را خریدم اما هیچ کدام مناسب نبود وبه نتیجه نرسید ، بعد ها به فکر راه اندازی وبلاگ و گرفتن آگهی افتادم اما پس از مدتی آن هم با شکست مواجه شد . خلاصه روش های مختلفی را امتحان کردم اما هر کدام به دلیل نیاز به دانش تخصصی خاص یا سرمایه اولیه بالا با شکست مواجه می شد و مرا از رسیدن به درآمدی که دوست داشتم باز می داشت.

مدتی سرگرم انجام کار های خدماتی در اینترنت بودم کار هایی مثل تایپ و طراحی و. ، و ماهی با درامد سیصد چهارصد هزار تومان و کاملا از اینترنت ناامید شده بودم تا اینکه به توصیه یکی از اطرافیان به این کار مشغول شدم که نیاز به مهارت و سرمایه نداشت.اوایل با خودم می گفتم یک مدت کوتاه کار می کنم تا ببینم چه می شود تا اینکه این مدت الان چند سال است که ادامه دارد و من توانستم غول کسب درآمد را به زمین بزنم و موفق بشم.

پول

سوالات متداول شما عزیزان:

آیا این کار استخجراج بیت کوین ، سایت های کلیکی ، سایت های هرمی یا فعالیت در باز حرام فارکس است؟آیا این کار حلال و قانونی است؟

بله این کار کاملا حلال و قانونی است و شما در برار کاری که انجام می دهید درامد حلال کسب می کنید. این کار به فارکس و بیت کوین هیچ ربطی ندارد.

آیا این کار فصلی یا موقتی است؟

خیر این کار دائمی و برای همیشه است و تا زمانی که اینترنت وجود دارد شما می توانید درآمد کسب کنید (فکر نمی کنم که روزی اینترنت نباشد)

اگر شما درآمد خوبی دارید چرا اقدام به فروش آموزش این کار می کنید؟

درست است که ما درآمد بالایی داریم اما باز هم سعی می کنیم به روش های دیگر از اینترنت و فضای حقیقی درآمد خود را افزایش دهیم و دوم این که این کار هیچ محدودیتی تعدادی ندارد و همه می توانند ازآن کسب درآمد کنند و ما هم دوست داریم بقیه بتوانند از این طریق به درآمد و رفاه برسند. البته این کار تجربه چندین ساله ماست و درست نیست آن را به صورت رایگان در اختیار دیگران بگذاریم.

ایران

آیا درآمد به صورت ریال است؟

بله درامد این کار به صورت ریال و از ایران است و هیچ نگرانی بابت تحریم و. وجود ندارد.

ایا برای کسب درآمد به سرمایه نیار داریم؟

خیر بدون سرمایه هم می توانید به خوبی و بدون مشکل کار کنید.

اگر این روش هم به درآمد نرسید چه؟چیکار کنیم؟

در صورتیکه به تمام راهکارهی گفته شده عمل کردید و حداکثر تا یک ماه به درآمد نرسیدید می توانید از طریق پشتیبانی خرید اقدام به درخواست بازگشت وجه کنید و ما وجه پرداختی را کامل به شما برمی گردانیم .برای اطمینان از تضمینی بودن بازگشت وجه سوال متداول بعدی را مطالعه کنید.

چگونه به شما اعتماد کنیم؟

همانطور که می دانید سایت من یکی از سایت های زیرمجموعه فورکیا (4kia.ir) است . فورکیا دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره و گواهینامه ssl (تبادل اطلاعات محافظت شده) است و تمام اطلاعات شما محافظت میشود و همچنین فورکیا سایت های ی را مسدود می کند و اگر سایت ما ی بود تا کنون مسدود شده بود. همچنین فورکیا تنها سایتی است که بازگشت وجه آن به صورت قانونی و تضمینی است.پس نگران نباشید.

آیا هر روز باید فعالیت کنیم؟

خیر نیاز به این کار نیست شما می توانید بعضی از روز های هفنه و با کمترین مقدار کار در روز ، هر روز درآمد داشته باشید اما شکی نیست هر چقدر تلاش شما بیشتر باشد درامد تان نیز بیشتر خواهد بود.

نکته:ایمیل خود را به درستی وارد کنید چون رسید خرید برای آن ارسال می شود و شما می توانیددر صور نیاز از طریق اقدام به پیگیری خرید خود بکنید.

مژده مژده

با توجه به درخواست کاربران در ناتوانی پرداخت هزینه پکیج ، قیمت پکیج تا تاریخ 99/06/30 تخفیف می خورد و از 200 هزار تومان به 78 هزار تومان کاهش می یابد، بعد از تاریخ مذکور قیمت پکیج به 200 هزارتومان افزایش می یابد و تا سال جدید تخفیفی نخواهیم داشت.

پشتیبانی سایت

آیدی تلگرامی پشتیبانی: @doctor_support

پاسخگویی 24 ساعته و 7 روز هفته

سه اصل مهم در خرید اینترنتی 

نماد

نماد

نماد

مژده مژده

با توجه به درخواست کاربران در ناتوانی پرداخت هزینه پکیج ، قیمت پکیج تا تاریخ 99/06/30 تخفیف می خورد و از 200 هزار تومان به 78 هزار تومان کاهش می یابد، بعد از تاریخ مذکور قیمت پکیج به 200 هزارتومان افزایش می یابد و تا سال جدید تخفیفی نخواهیم داشت.

کامل ترین ترجمه کتاب READ THIS 2

پاورپوینت بادگیرها و انواع آن

پاورپوینت فصل یازدهم کتاب تئوری حسابداری جلد اول تالیف دکتر شباهنگ با موضوع صورت گردش وجوه نقد

,درآمد ,کار ,کسب ,های ,، ,این کار ,کسب درآمد ,هزار تومان ,است و ,سایت های ,ناتوانی پرداخت هزینه ,جدید تخفیفی نخواهیم ,@doctor support پاسخگویی ,پشتیبانی @doctor support

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ الهام staruaddedab سلام بزرگ ترین بسته های آموزشی اشتغال زایی و کسب درآمد خورشید کرم سایت تبلیغاتی بازار آذربایجان دانــــشـــــکده مــهــنــدسی نـــــفـــــــت و گــــــاز گـچـــسـاران pergdolutic وبلاگ جامع فارسی profcorbeti